Overwatch Porn Games


Shpërndarësi I Lojtarëve Të Rritur

Bashkohu me komunitetin e entuziastëve të lojrave të rritur


Optimizim I Ndër-Platformës

Këto lojra janë të qeta në çdo pajisje.


Luaj Falas

Vetëm shtyp dhe luaj, pa pagesë, pa regjistrim.

Mbikëqyr Lojërat E Seksit. Mbikëqyrja Falas.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Faqja Që Çdo Lojtar Ëndërronte

Bota e lojrave ka shumë femra seksi dhe ata gjithmonë rimbursohen si vajza kurvash të eksituara në finale. Por nga të gjitha paroditë e pornos atje jashtë, Lojrat E Mbikqyrjes Së Seksit janë Më të diskutuarit dhe më të kërkuarit. Ata ishin shumë të pritur, me burra nga e gjithë bota duke pritur për epsh mbi trupin e zhveshur të personazheve të famshëm të videolojrave. Kërkesa për Mbikqyrjen e lojrave porno është gjeneruar nga arsye të shumta., Para së gjithash, kjo është një lojë Me Aktivitet, dhe asnjë kompani e madhe e lojrave të rritura nuk guxon të ndryshojë personazhet e kësaj kompanie sepse ata janë të shpejtë për të reaguar me një padi.

Por diçka interesante ndodhi pas nisjes së Mbikëqyrjes. Askush nuk ka bërë asnjë parodi pornoje. Të gjithë po prisnin. Pastaj fandom erotica filloi të hynte brenda. Dhe pastaj vepra digjitale e artit me takim të shkëlqyer të gjitha vajzave ikonike në FPS me bazë ikonike. Interneti po ndiqte Rregullin 34 dhe ndoshta Aktivitet vuri re se publiciteti i keq nuk ka gjëra të tilla si publiciteti i keq, dhe ai toleroi plotësisht paroditë e pornos të çdo lloji. Zhvilluesit e lojës amatore dhe prodhuesit e vegjël të pavarur i nxorrën ata një nga një, sepse nuk pati konkurrencë nga zhvilluesit e mëdhenj., Asnjë kompani e madhe nuk do të rrezikonte emrin e saj me një përdorim të palicensuar të personazheve në lojë. Pra, i gjithë koleksioni që do të gjeni këtu është bërë nga india dhe djemtë që i kanë ndërtuar janë me siguri porno E çmendur.

Pse Vajzat E Mbikëqyrjes Janë Kaq Të Famshme?

E përmenda faktin Që Mbikqyrja është NJË FPB me bazë hero, sepse kjo është një nga arsyet për të cilat u bë kaq popullore. Janë të paktën 10 karaktere që janë shfaqur në të gjitha këto lojra. Dhe gjëja më e mirë për këtë skuadër seksi është se ka diçka për të gjithë. Nëse të pëlqejnë gratë e mrekullueshme me sjellje të mirë dhe të keqe, atëherë do të jesh një nga milion fansat E Mbikëqyrjes që po vështirësohen Për Lena Okstonin (ose siç e quajmë, Tracer). Dashnorët ekzotikë të bukurisë do të marrin disa eboni të mahnitshme duke përfshirë Simetrën dhe Mëshirën., Pastaj kemi zoçka aliene për fansat e kafshëve, një vajzë e madhe budallaqe që është e lezetshme si një buton dhe pastaj trion MILFI dhe BBU. Në parim, ju do të keni aq shumë varietet në këtë skuadër karakteresh Mbikqyrëse.

Ishte vetëm çështje kohe derisa burrat më në fund e zbuluan se kush u apelon fantazive të tyre dhe pastaj ata filluan të fiksohen vetëm për atë personazh. Kjo është arsyeja pse ne gjithashtu kemi kaq shumë punë arti dhe madje edhe lojra të plota seksi duke u përqëndruar ose tek Gjurmuesi ose Tek Dritarja. Madje kemi edhe lojra të përqëndruara vetëm në Brigitte. Por nga ana tjetër, ne gjithashtu kemi lojra në të cilat mund të pallosh të gjitha femrat., Në shumicën e tyre ti do t'i pallosh një nga një në skena të ndryshme të veprimit, ndërsa të tjerët ofrojnë Mbikqyrje tresheshe dhe ka edhe një lojë që vjen me një skenë bandash të kundërta në të cilën bukuroshet E Mbikëqyrjes po e ndezin pallën e karakterit tënd.

Të Gjitha Detajet Teknike Të Lojrave Seksuale Të Mbikqyrjes

Megjithëse këto lojra janë amatore dhe të pavarura, grafikat e këtij koleksioni duken të mahnitshme. Para së gjithash, kjo është sepse lojrat janë ndërtuar në HTML5. Kjo do të thotë se lojrat po vijnë me grafikë të mrekullueshme për të filluar. Por gjithashtu, sepse stili I Mbikqyrjes është i lehtë për t'u replikuar. Ky stil nuk përpiqet të krijojë karaktere dhe rregullime hiper realiste. Ata e mbajnë atë vibe të një loje video dhe punojnë në detajet e vogla që i bëjnë karakteret të duken realiste. Po flas për lëvizje të buta, shprehje të fytyrës dhe detaje të vogla të trupit. Pastaj është zëri në shumicën e këtyre lojrave., Kur një k * r hyn në një vaginë të lagët, ose e fut në fyt, seksfksi është i sinkronizuar dhe vendoset siç duhet në veprimin e lojës. Do të më pëlqente të dëgjoja disa prej atyre zërave origjinalë që vjellin disa fjalë të pista, por meqë këto lojra janë krijime të pavarura, aktorë me zë për të imituar personazhet origjinale Të Mbikqyrjes do të ishin një përpjekje e madhe.

Tani, detajet teknike të një faqeje porno bixhozi nuk janë vetëm për lojrat vetë. Detajet teknike mbulojnë gjithashtu platformën mbi të cilën po vijnë lojrat. Dhe vendi që ndërtuam është bërë për lojëra online. Të gjitha lojrat e koleksionit tonë janë luajtur direkt në shfletuesin tuaj dhe ju nuk do të ridrejtoheni nga faqja jonë. Nuk ka redrejtim pop ups, nuk ka reklama në lojë dhe nuk ka "Milf të nxehtë afër teje" në faqen tonë., Arritëm të bënim disa marrëveshje të mira bashkëpunimi me marka të mëdha në industrinë e të rriturve dhe dy nga pankartat e tyre të vendosura në mënyrë diskrete në vendin tonë po mbulojnë kostot e drejtimit të Gjërave mbi Lojërat E Seksit, më mirë se ç'mund të bënte ndonjëherë një ton reklamash të mërzitshme.

Bashkohu Me Vendin Tonë Dhe Shijo Komunitetin Tonë Të Pistë Të Mbikëqyrjes.

Bëmë më shumë se sa po ngarkonim lojra falas shfletuesi në faqen tonë. Ne ndërtuam një platformë në të cilën tifozët E Mbikëqyrjes mund të gëzojnë lojrat tona porno, por gjithashtu të bashkëveprojnë me njëri-tjetrin dhe të ndajnë punë unike arti me të gjitha nxehtësitë e lojës. Jemi kaq të sigurt që faqja jonë do të jetë burimi juaj numër një i lojrave të seksit parodi, që e lamë seksionin e komenteve të hapur për të gjithë. Ju mund të ndani lidhjet dhe idetë në seksionet e komentit të sajtit, por gjithashtu në mesazhet personale me të gjithë anëtarët që ju miqësoheni.

Tani që u bashkuat me vendin, duhet ta dini se jo vetëm se regjistrimi është krejtësisht i lirë në vendin tonë, por ne nuk kemi as një opsion të anëtarësimit premium. Nuk e kemi në plan të fillojmë një program të tillë. Faturat tona paguhen nëpërmjet bashkëpunimit tonë dhe në qoftë se doni të mbështesni krijuesit e lojrave, informacionet e kontaktit të tyre zakonisht janë në kredi apo pjesë të lojrave që kanë krijuar. Në të gjitha, ky është një shpërndarës i komunitetit i ndërtuar për bazën masive të vajzave të këqija të Lojrave Seksuale Mbikqyrëse.

Luaj Falas Tani